| CostinBulgaru12345 a întrebat:

De ce oare dureaza comanda mea de pe eMAG atat?
Am dat o comanda de placa video pe 31 martie si imi estima data livrarii pe 5-6 martie.acum este 10 martie si nici macar nu a fost plasata comanda la curier?! eu am dat o gramada de comenzi de pe acel site(cam vreo 21)
Dar aceasta este deja exagerata..nici nu stau pe luna.asa mai ziceam. uite frate nu poate sa ajunga omul, dar odata ce mai stau si in Campulung.nu am ce sa mai zic..am primit doar un mesaj de la eMAG Salutare comanda a fost data cu succes.Coletul va ajunge pe data de 5-6 martie.Si uite ca nu a ajuns.ma ia deja capul!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna-i si intreba-i!

| CostinBulgaru12345 explică:

Mdea sa stii ca doar daca a fost 1 aprilie, nu inseamna ca tree sa faci farse toata luna. oricum ma p*s pe capul celor de la eMAG