| mysTERies a întrebat:

De ce se fac ediții limitate, de exemplu de uscătoare de păr, aceasta a făcut-o o firmă foarte bună, Remington.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Editiile limitate ale produselor fac cu anumite scopuri, precum:
1. pentru a testa piata cu un anume produs nou, confectionat cu un material nou, sau un anumit design ori,
2. pentru a marca o aniversare a companiei care il produce (ex: 10 ani, 20 de ani samd)

| relian a răspuns:

Editie limitata este gargara,laughing daca stii cei aia,praf in ochi, reclama, vorbe goale, povesti.
In legatura cu firma de care zici nu este foarte buna, este una din asta pentru tot poporu, adica este slaba laughing