| Furnicuta000 a întrebat:

De ce stau asa mult de la un timp anunturile in asteptare pe olx? Trebuie sa aprobe un moderator fiecare anunt?

7 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Ale mele apar pe site cam in 30 de secunde.Dar sunt verificate de un moderator.

| Furnicuta000 explică (pentru Digikey):

La mine e de o ora in asteptare.
Si anunturile alea de la 1 noaptea cu fete dezbracate cum de apar pe site fara sa fie verificate?

| Digikey a răspuns (pentru Furnicuta000):

Se vede treaba ca moderatorul prefera anunturile cu fete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Am văzut și eu un anunț când cineva scotea la vânzare un băiețel.

| Furnicuta000 explică (pentru Digikey):

Pai eu ma gandeam ca anunturile alea se posteaza la 1 noaptea pentru ca atunci dorm moderatorii...

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Un copil? Isi vindea copilul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori este o eroare în sistem și trebuie sa le scrii ca sa ți-l deblocheze