| tavi2111 a întrebat:

De la ce magazin din România pot să cumpăr beyblade-uri originale? (Cele de pe eMAG nu sunt originale)

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Tocmai de acelea comand cel puțin odată pe lună. Acum 2 zile am comandat de pe eMag și sunt de acord cu tine, sunt de la Rapidity și nu sunt originale. Nu mai sunt populare la noi.
În România nu vei mai găsi Beyblade-uri de la Takara Tomy sau Hasbro decât, dacă ai noroc, prin vânzări. Site-uri precum olx/okazii
sau zipy.
Îți recomand cu un card să comanzi de pe zipy tot ce-ți dorești. N-ai altă soluție.

https://m.olx.ro/oferte/q-beyblade/

________sau

https://www.zipy.ro/s/ebay/-/-/bey%20blade%20takara%20tomy/?page=4 (Takara Tomy - originale), plată cu cardul și cam atât.

Am făcut o singură dată comandă de pe zipy pentru un lansator Double string Power (L-R). Mi-a venit prin poștă și a fost exact cum mă așteptam, de calitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GPA):

What the duck is a Takara Tomy sau Hasbro? laughing am ramas eu in urma sau?

| GPA a răspuns (pentru anonim_4396):

Takara Tomy și Hasbro sunt firmele care construiesc jucării în Japonia.
Cea mai bună firmă este Takara Tomy. Cei de la Takara Tomy construiesc cele mai rezistente și calitative jucării. Apoi cei de la Hasbro, celelalte sunt fake-uri. Acum ai înțeles "What the duck is this"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GPA):

Din poza pari prea mare sa te joci cu jucarii, la varsta ta. happy la varsta ta, mergeam dupa gagici, nu ma jucam cu jucariile laughing))

| GPA a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-s pentru mine laughing laughing laughing, le iau drept cadou pentru cineva.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu sunt alea? figit spinere? s-a dus naibi trendu cu fidgit-urile happy

| alex495 a răspuns:

Incearca la hipermarket uri, Carrfour s-a.m.d. Sau magazinele Noriel