| alexolah2001 a întrebat:

De la ce magazin din timisoara pot cumpara masca lui rey mysterio?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie un e-mail aici si o sa iti dea chiar masca lui trimite mail aici ray_mysterio_xxx_cu_mama_ta@yahoo.com si scrie la subiect " ah bytch i am a frikid gipsy moron ohh please mysterio give me your mask i am a f*cked punk and i wan't it"

asaa
eu ma primit si conturile lui din banca...

| microMINIm3 a răspuns:

Nu stiu daca e vreun magazin cu masca lui rey rey dar pe www.ebay.com este. Si eu sunt fan rey rey sa al lui Sin Cara.:D