| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site pot sa cumpar Vans old skool in jur de 200 250 roni si sa fie originali?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca ai promis ca nu se mai intampla si nu mai vorbesti rahat uri

| CorneaConstantin a răspuns (pentru suntserios):

?

| suntserios a răspuns (pentru CorneaConstantin):

Nu era vorba de tine, era unul pe aici care înjura aiurea da vad ca a luat ban.

| Jannah a răspuns:

Https://www.sportisimo.ro/......ol/158613/

site de incredere + ca au magazin in Plaza ( Bucuresti )

| Blackkpanda66 a răspuns:

Ebay

| Cojocaru_Vlad_1995 a răspuns:

Nu exista vans old skool originali la pretul pe care il cauti tu, numai daca nu cumva esti dispus sa iti iei la second hand. Cel mai ieftin gasesti la 300lei, si daca vrei site-uri de unde i-ai putea lua iti recomand Garage sau Footshop