| Darkyou24 a întrebat:

De un pot cumpara adidasi nike de fotbal ?

7 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

Din magazin

| Frankie a răspuns:

Pai de la magazin

| BeyondTheMusic a răspuns:

De la magazin.

| Fast92 a răspuns:

De pe net.sau cel mai sigur du-te intr-un magazin de specialitate.

| Fast92 a răspuns:

De pe net.sau cel mai sigur du-te intr-un magazin de specialitate ( gen Intersport...).

| Tatarusanu a răspuns:

Internet,faci comanda, ori cauti prin magazinele nike care de obicei se gasesc prin mall ori magazinele gen carrefour sau incearca la intersportwinking

| olix20 a răspuns:

Ai incercat la magazinele lor? Nike store gasesti in principalele orase ale tarii ( Bucuresti, constanta etc...)