| Yuuko a întrebat:

De unde as putea cumpara pantaloni scurti imprimati cu steagul Americii?

5 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

New Yorker cel mai probabil happy!

| frikk a răspuns:

Decupeaza-i dupa o carte si imprimeaza-i pe tine rolling on the floor)))rolling on the floor)) sa arati ca steagu-l americii rolling on the floor)

| 1000bodies a răspuns:

Eu am vazut in NewYorker.

| EmmyRock a răspuns:

Daca gasesti un magazin te rog trimite-mi si mie un mesaj pentru ca vreau si eu blugi sau tricouri cu steagul Americii sau Marii Britanii!happy Daca gasesc eu o sa-ti scriu aici ca si raspuns. happy

| Lavuu a răspuns:

Ii poti gasi in magazinul Miss Sixty, New Yorker, Zaza, Zara, Rio', Sau in celelalte magazine din mall.uri.