| Rombix a întrebat:

De unde facem cumparaturi pe internet si ce cumparati de obicei?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Scule si electrocaznice, de unde e mai ieftin.

| Lioana a răspuns:

De unde e mai ieftin dar aleg magazine cu review-uri bune. De obicei cumpar produse electronice sau electrocasnice dar nu e o regula. Hainele si mancarea prefer sa nu le iau de pe internet, in rest orice am nevoie si nu gasesc in magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe Elefant.ro si emag.ro iau de obicei carti sau de pe eMAG am mai luat un blender si acum vreau sa iau un ondulator. Si in rest am mai luat haine de pe hm sau de pe Bonprix

| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu prea cumpăr de pe internet decât ce nu exista în magazine, de obicei electronice. Succes!

| vladciubuc10 a răspuns:

Depinde...Ultima data am comandat niste benzi elastice de rezistenta de pe aliexpress la un pret destul de mic...produsele iti ajung acasa in aproximativ o luna. Daca esti interesat poti intra pe site sa arunci o privire.