| DonnyZ a întrebat:

De unde pot achizitiona si eu un laptop Asus G74 la un pret mai mic? Imi place foarte tare modelul!

Răspuns Câştigător
| sapunlichid a răspuns:

Incearca pe emag.ro gasesti orice electronice!

3 răspunsuri:
| Cris250 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/ cauta aici... poti chiar sa dai altceva in schimb pe laptop in afara de bani daca e de acord si vanzatorul :)

| DonnyZ explică (pentru Cris250):

Da, dar okazii este un server foarte bun pentru... ghici! Virusi, trojeni s.a. Am mai patit-o. Plus, sunt atatea add-uri (reclame) incat aproape iti acopera ecranul. Parerea mea.

| DonnyZ explică (pentru Cris250):

Am mentionat si pop-up-urile?