| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

De unde pot achizitiona sickere cu logouri de echipe de fotbal si masini?

4 răspunsuri:
| lulu03 a răspuns:

Le poti face tu acasa, cum vrei. Ai nevoie doar de un pc, o imprimanta si niste hartie autocolanta.

| Faranumebossulicaaaa explică (pentru lulu03):

Stiu,dar nu am imprimanta

| Lucian2473 a răspuns (pentru Faranumebossulicaaaa):

Atunci bagi logo-urile si stick-erele intr-un stick de memorie si emrgi al o imprimanta multifunctionala din oras. Nu costa mult sa ti le scoata pe hartie.

| JonnyOfficial a răspuns:

La întrebarea ta nu stiu de unde dar iti pot da eu, daca te abonezi la canalul meu de Youtube si dai share pe profilul tau. Gratis. Iti las link de la canal. Www.youtube.com/c/jonnymotovlog motovlog in cypru