| MatteoZI8 a întrebat:

De unde pot cumpara haine de firma(zara, jack & jones, h&m etc. ) din strainatate ca sa le revand aici intr-un magazin?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pai gandeste-te cum fac celelalte firme? Suni la ei la reprezentanta si te interesezi, dar trebuie sa ai si magazin cu renume sau ceva ca altfel nu merge.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa le cumperi din strainiatate, ca-s magazine zara si H&m in tara!
Apoi, nu ai cum sa le revinzi, pentru ca nu ai licenta lor de vanzare si esti pasibil de pedea[sa daca vinzi ilegal produsele lor.