| CreepOrange2 a întrebat:

De unde pot cumpara manusi facute din latex? happy

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Intrebi farmacistul, deoarece manusile se vand pe marimi (XS, S, M...). i iti vor aduce din spate marimea de care ai nevoie tu.

Ai insa grija ca latexul poate produce alergii.

2 răspunsuri:
| Georgian22 a răspuns:

Prima optiune :Farmacia. A doua : Supermarket gen(Carrefour/Auchan/Selgros)

| CreepOrange2 explică (pentru Georgian22):

In farmacie este pe raft, si ma duc cu el la casa, sau este dupa tejghea?

| PeFuga a răspuns (pentru CreepOrange2):

Intrebi farmacistul, deoarece manusile se vand pe marimi (XS, S, M...). i iti vor aduce din spate marimea de care ai nevoie tu.

Ai insa grija ca latexul poate produce alergii.