| SAFEandSOFT a întrebat:

De unde pot cumpara multe piese lego ieftin? Cel mai bine am gasit pana acum 1.6kg de lego la 60lei. Imi trebuie cat mai mult.

8 răspunsuri:
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Aici par destul de multe http://www.okazii.ro/lego/city/lot-de-piese-lego-a170401974 si sunt mai multe anunturi.
Multa bafta :)

| SAFEandSOFT explică (pentru ITPlace):

Mai mult de 1kg nu e acolo. Nici 1kg nu cred ca e. Este exagerat pretul.

| clickkcilc a răspuns:

Nu stiu dar sa imi zici si mie.1.6 kg la 60 de lei unde ai gasit?

| clickkcilc a răspuns (pentru SAFEandSOFT):

Multumesc.dar nu prea cred ca sunt originale alea.sa ai grija sa nu iti iei teapa. daca aflu ceva te anunt.bafta

| Cruceanu_Mihai_1982 a răspuns:

Eu de exemplu am, dar la 60 kg nu prea merge alt pret, 0735539968 și vb

| Razzzvann a răspuns (pentru Cruceanu_Mihai_1982):

Mai aveti piese lego?

| Treska_Elena_1993 a răspuns (pentru Razzzvann):

Am de vanzare 6 kg de lego ORIGINALE (CU VERIFICARE) si le dau la pretu de 500 de lei.