| IulySweet a întrebat:

De unde pot cumpara tigari Black Devil? (in Brasov daca se poate)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu le~am vazut in carrefour si kaufland, dar nu stiu daca stai aproape de steagu.

4 răspunsuri:
| cristianaangheluta a răspuns:

In brasov nu stiu! Dar in Galati poti sa il cumperi cu 16 lei de la mall-ul de vizavi de neacsu daca ai fost vreodata.E deschis de curand! Eu lucrez la magazin.Mai poti gasi si thomas radford sunday' fantasi la 13 lei, pueblo tot la 13lei si tot felul de tigarete si trabucuri cu sau fara arome chiar si la bucata. Daca e cineva interesat sa ma contacteze pe cristiana.angheluta@yahoo.com si poate gasim o solutie!

| BC_Cosmin_2000 a răspuns (pentru cristianaangheluta):

Este disponibil si cu transport la Constanța?

| Roxana912345 a răspuns (pentru cristianaangheluta):

Buna! M-ar interesa si pe mine. Ma poti ajuta?