| Dedu323 a întrebat:

De unde pot cumpara tricouri/hoodieuri thrasher/assc/ftp in lei? Exista asemenea siteuri care livreaza originale sau singura solutie ar fi sa imi comand de pe siteul original?
Si inca o mica curiozitate, nu prea are legatura cu cealalta intrebare :ce parere aveti de siteul neer.ro? Merita sa cumpar de la ei? (bijuterii, nu neaparat lucruri importante sau scumpe)

Răspuns Câştigător
| beyoun a răspuns:

Salut. Pentru articole thrasher poti cauta pe site-urile de skateboarding de prin Romania, sau dai un search pe google "thrasher hanorac Romania"
Pentru Assc, supreme, si alte brand-uri mari poti intra pe Facebook pe grupul streetwear market Romania, sau pe Instagram pe pagini de resell, sunt o groaza.

| Dedu323 explică (pentru beyoun):

Nu stiu ce sa zic de site urile din Romania gen "garagestore"..parca nu am incredere, oricum multumesc mult de idei, chiar m ai ajutat

| beyoun a răspuns (pentru Dedu323):

Garagestore e de incredere. am minim 8 comenzi la ei