| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara viniluri ale unor trupe contemporane? (ma intereseaza magazine fizice din Bucuresti)

2 răspunsuri:
| addflo a răspuns:

Exact ce-a spus "andrei82" mai sus, in plus mai poti gasi si la Diverta, la sectiunea de muzica. Pe langa Magazinul Muzica mai exista un magazin de instrumente in apropiere si mai aduc din cand in cand noutati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magazinul Muzica de pe C. Victoriei. Singurele locuri unde cred ca s-ar mai gasi viniluri, ar fi magazinele de antichitati sau anticariate desi acolo sunt mai mult carti si lucrari de arta.