| BloodyDress a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar o tabla Ouija? Vreau niste link-uri de pe net va rog, chiar si din strrainatate dar as prefera din Romania.

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Daca vrei spiritism incearca ceva mai plauzibil

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oameni prosti doamne ce naibii iti cumperi o cretinitate de aia. dai banii de pomana. dar esti fraier..nu ai ce face acasa si te-ai gasit sa iti cumperi o porcarie daia..nu crd in din astea dar daca o folosesti gresit o sa regreti k ai cumparat-o

| BloodyDress explică:

Frate nu e pentru mine, bine? Vreau sa o fac cadou, e vorba de o gluma asa ca terminati ca deveniti penibilistraight face

| Nolkyz a răspuns (pentru BloodyDress):

Dar care e problema? Fiecare e liber să devină penibil cum şi cât vrea. E democraţie, cel care îndrazneşte şi-o face cu mâna lui. Faci parte dintr-un stat democratic, acceptă asta.
Iar cu aşa ceva nu e de glumit, crede-mă.

| Spinu_Alexantru_1999 a răspuns:

Dar sa cuperi biblia si sa umpli o casa cu cruci si icoana e mai rational, i grsit chat-ul despre inutilitati

| Nicol_Sara_Sarita_1905 a răspuns (pentru Spinu_Alexantru_1999):

Dar poate omu e satanist, nu te-ai gândit? De exemplu eu, eu sunt satanista, și totuși o zic din opinia unui om care e normal, nu trebuie sa exagerezi, daca vrei sa scapi de spirite pur și simplu dai foc la ouija;-;, și dacă nu ai ouija doar chiemi un preot sa-ti sfințească casa nu atâta exagerare si frate cine ar pune icoane si cruci prin toata casa, poate doar un om anormal care vrea sa se sinucida doar ca sa ajunga la prostu ala de sus care nici macar nu exista pentru ca atunci cand murimi noi ne reâncarnam într-un alt corp, simplu;-;

| andy96 a răspuns:

Sincer, nu-ti recomand sa te joci cu asa ceva... e cam periculosstraight face

| Dan10079 a răspuns (pentru andy96):

Dar ce e chestia asta de e periculoasa ca nu am auzit in viata mea de tabla Ouija?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Dan10079):

E un joc, luat prea in serios de unii. se numeste Ouija Board in eng. e o tabla pe care o folosesti sa comunici cu fantome

| Dan10079 a răspuns (pentru Andrei7520152):

Aha mersi.

| andy96 a răspuns (pentru Dan10079):

E o tabla pe care scrie literele alfabetului, ceva gen da si nu, si are si o chestie triunghiulara destul de grea, sedinta se face si intr-un grup, triunghiul ala se atinge cu degetul si ea se va misca singura.chestia e ca se spune ca de fapt este o poarta catre lumea asta, catre care fantomele sunt atrase, deci, vrei sa vorbesti cu o fantoma, o sa atragi multe altele in jurul tau.

| Tiberiu_Lovin_1997 a răspuns (pentru Dan10079):

Termenul de Ouija vine din francezul "oui" si germanul "Ja" amandoua insemnand da, ea este un canal dintre lumea fizica, materiala a noastra si lumea de dincolo si e periculoasa chiar si pentru un ocultist sau un satanist Spiritual deoarece nu toti demonii sunt sub stapanirea Lui Lucifer iar acestia te pot ataca, poseda...

| Tiberiu_Lovin_1997 a răspuns (pentru andy96):

Triunghiul E Ochiul Mediumului sau poarta spiritelor si demonilor.

| maria4maria a răspuns:

Daca chiar vrei sa te joci cu tabliat ouija poti sa-ti faci tu una decat sa dai banii pe ia .....parerea mea happy

| Valentina_Hoamea_Andreea_1905 a răspuns:

Mie îmi place

| Valentina_Hoamea_Andreea_1905 a răspuns:

Stiți de unde să îmi cumpăr tablita ouija?

| Valentina_Hoamea_Andreea_1905 a răspuns:

Stiți de unde să îmi cumpăr?