| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

De unde se pot cumpara carti de tarot?

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

De la Carturesti, sau cumpara cartea Tarotul de Marsilia, include si un set de carti de tarot. De la editura Teora.

7 răspunsuri:
| aysun a răspuns:

Mai bine nu ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat un set de carti de tarot dar nu mai au in carturesti. ulterior m-am hotarat sa imi comand on-line.cred ca este cel mai sigur mai ales ca poti alege modelul pe care il doresti dintre renastere, feng shui, wicca, lenormand, de marsilia, osho etc.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Set Tarot "Le Normand" noi, neutilizate, 36 carti + brosura explicativa. miko_ne@yahoo.com

| thealchemist a răspuns:

Ezo-shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

monik75free@yahoo.com
carti tarot mini lenormand+gratis cartea totul despre lenormand-50ron
cartea are 150 de pagini si e foarte usor de interpretat

| anacolda a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ele. Alea tiganesti sunt pentru divinatie(ghicit). Dar mai sunt si altele. Uite aici: http://tarotsipoker.blogspot.ro/2013/04/carti-de-taroit-tiganesc.html