| zambilici a întrebat:

Deci...am dat comanda pe miniprix saptamana trecuta si in prima zi scria ca respectiva comanda a fost plasata...Acum daca dau la comenzile mele scrie "nu aveti nici o comanda in curs"! Pentru cele/cei care stiu comanda mea urmeaza sa fie livrata sau pur si simplu mi-au respins comanda si trebuie sa dau alta?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Cel mai simplu suna la firma respectiva si intreaba, ca sa fii sigura ca a fost trimisa comanda.

3 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Cand saptamana trecuta? Mai exact, de cate zile ai pus comanda? Azi e duminica si din cate stiu eu, sambata si duminica nu se livreaza. Nu mai stiu exact cum functioneaza si daca trebuie sa-ti scrie ca ai o comanda in curs, dar daca ti-a scris in prima zi ca a fost plasata, probabil a fost deja trimisa si nu mai tine de ei, ci de curier. Asteapta vreo 2-3 zile si daca nu o primesti, pune alta comanda.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| cyufulyky a răspuns:

Comanda va fi trimisa stai linistitahappy