| cristian144 a întrebat:

Deci eu nu inteleg ce e cu emagu asta e pur si simplu o prostie de site! am comandat ceva saptamana trecuta si zicea ca vine saptamana asta sambata sau luni (10-12 sep) SI ACUMA ZICE CA VINE PE 17-19 SEP CE INSEAMNA ASTA NU MAI COMAND NIMIC! GASESC UN NUMAR DE TELEFON SAU CEVA SA SUN MACAR SA VAD DE CE DUREAZA ATAT?

5 răspunsuri:
| AlexandruNicolae a răspuns:

Si eu am comandat o imprimanta Canon, in data de 5 septembrie, iar in 6 deja a venit (stau in Deva, jud. Hunedoara).Nu stiu de ce la tine dureaza atat.Ai putea suna la 0212005200 sau 0722250000 (tarif normal).
Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ditai pagina de relatii clienti

http://www.emag.ro/info/contact-relatii-clienti

Bula
| Bula a răspuns:

Este indicat sa se faca cateva screenshot-uri cu raspunsurile primite, mai ales la cele referitoare la plata, pret, modul de preluare a marfii etc.
Cand se iveste vreo problema, atunci vei avea dovada si poti pune pretentii sau poti renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am comandat de la ei si a doua zi a venit. O intarziere de genul am avut cu un colet care a fost livrat la alt sediu, mi-au plimbat aia coletul de a facut turul romaniei pana a ajuns la mine. Suna-i si vezi ce naiba fac, eventual suna firma de curierat sa vezi unde iti e coletul si de ce dureaza atata.

| BibleThump a răspuns:

Nervos esti, patroane