| IuliaaD a întrebat:

Deci.La mine in clasa de obicei in fiecare an de Craciun tragem biletele sa vedem cui ii luam cadou. Mie mi-a cazut la o fata pe care nu prea o cunosc bine si nu am nicio idee ce sa ii cumpar. :-s
Imi puteti da si mie niste idei? big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| larysutza99 a răspuns:

Pai poti sa-i cumperi ceva cercei, sau plusuri, esarfe, parfumuri din astea accesorii de fete big grin cred ca asa ceva.

3 răspunsuri:
| CristinaYo a răspuns:

Un colier...sau un glob care "ninge" inauntru,

| Alexandra2596 a răspuns:

II poti lua un ursulet de plus...Un parfum...Eu am primit un ursuletz roz si e asa de dragalas :*:* big hug eu zic k i.ar place o fufosenie de astawinking Bafta

| Adee7831 a răspuns:

Intreab-o ce culoare ii place happy ii poti lua o esarfa. big grin sau o carte.