| mitzok a întrebat:

Deci vreau sa dau o comanda de pe About you. Plata o fac cu cardul si coletul va ajunge in 3-5 zile. Eu nu sunt acasa in urmatoarele 6 zile. Intrebarea mea este, daca nu raspunde nimeni la usa de unde pot prelua eu coletul?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De la sediul curierului. în momentu în care te sună cu coletu îi zici că ajungi acasă în ziua x și ori ți-l aduce atunci ori îl iei de la sediu de la ei

| HeeVTM a răspuns:

Poti suna o vecina/vecin care sa iti preia coletul pana te intorci. Daca nu il vor duce inapoi in depozit si trebuie sa mergi personal sa il iei de acolo.

| mitzok explică (pentru HeeVTM):

Ok multumesc mult