| Alexia02 a întrebat:

Deci vreau sa imi iau niste Vansi. Ii stiti pe aceia inalti cu un catelus si niste oase marca old school peanuts? Imi plac foarte mult, dar eu merg in tabara vara asta si am intrebat cateva persoane care mi-au spus ca imi va fi cald datorita pernitelor din partea de sus. Ce spuneti? Au dreptate sau nu? Sa ii iau pe acestia sau sa iau clasicii Vans old school alb negru josi?

1 răspuns:
| Chubby2104 a răspuns:

Consider că au dreptate, dar dacă îti plac mult eu spun să îi ei. Adică, până la urmă nu îi vei purta doar în tabăra de vară.