| Cosmin_Marius_1996 a întrebat:

Din greseala am dat comanda la componente in valoare de 3000 lei!?!? 1 Nu stiam ca din prima se trimite comanda cand dau livrare si mi-am pus si adresa si nu am pus contul mygarage. Va rog ajutor! Cum o pot anula?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Ai dreptul sa nu ridici coletul fara nici o explicatie. Daca ai platit cu cardul sunt obligati ca in 30 zile sa-ti returneze banii. Daca este contra ramburs nu ridici coletul si ei sa fie sanatosi. S-au ales cu pierderi de plata transport.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Daca ai ridicat coletul poti sa-l returnezi in zece zile lucratoare (14 calendaristice, adica cu sambete si duminici).

| Cosmin_Marius_1996 explică:

Vorba fiind de siteul pcgarage