| anonim_4396 a întrebat:

Din Iasi de unde pot lua 2 cutii goale pentru papuci?
Una pentru fila și una pentru nike.
Pt ca am cumpărat 2 perechi noi dar fără cutie.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca au venit fara cutie, inseamna ca nu sunt originali, doar reproduceri.
Din pacate, nu ai de unde sa iei cutii originale, ca nu se vand separat.
Dar poti cumpara orice cutie doresti, de la magazinele de cadouri, sau cutii de la alte produse.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la un magazin de papuci.
De la o papetărie, au diferite dimensiuni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar la ce i ti trebuiesc cutiile? Doar nu te incalti cu cutia, daca papucii nu aveau cutie, de ce i ai mai cumparat? Unde crezi tu ca găsesti cutii? Mergi inapoi de unde i ai cumpărat poate au gasit cutiile in depozit, altfel nu ai nici o șansă sa gasesti in altă parte.

| LPCTSTR a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti pe undeva. Poate prin magazine chinezesti sau depozite.

| Goete a răspuns:

Oi fi eu prost, dar la ce iti trebuie cutii pentru papuci?