| Jhfgjjkj a întrebat:

DOAR FETELE SA RASPUNDA!
Ce le place la un baiat mai bine spus cum le place un baiat sa fie? Ex sa aiba muschi, barba stiu eu freza, par mic, par mare? Intelegeti voi? In afara de bani laughing))

2 răspunsuri:
| liriaunicorn a răspuns:

Mie imi plac baietii amuzanti,baietii care stiu sa te scota dintr-o situatie imposibila printr-o gluma, nu tin neaparat sa fie frumos, insa un avantaj mai mare il au baietii cu ochii mari si caprui, parul scurt, si nasul micut, imi place si sa fie inalt 170+ asta fiindca si eu sunt inalta, nu ma intereseaza notele, ma intereseaza sa aiba gandirea agera si inteligenta

| Jhfgjjkj explică (pentru liriaunicorn):

Ok asta cu parul scurt si nasu mic e o placere de a ta.la multe fete le place cu par mare de ex...