| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Doresc o pereche de casti in-ear pana in 100 de lei cu bass puternic si sunet decent. Fara skullcandy.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Castile in-ureche cu basi si sunet puternic sunt "ideale" sa-ti strici auzul!
Sa nu te miri daca peste cativa ani vei avea nevoie de aparat auditiv...

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Bula):

Nu tin neaparat la integritatea auzului meu. Multumesc :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In-ear și bass nu se pupă. Dacă vrei bass trebuie să iei căști full-sized. Recomand de la Creative.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru anonim_4396):

Tin sa te contrazic. Daca nu ai avut niste in-era bune nu comenta fara rost.

| Tpufan123 a răspuns:

Sau cele de la Apple, mi se par geniale si alea!