| LeQueenDuMal a întrebat:

Doresc sa achizitionez o pereche de sosete/ciorapi peste genunchi sau mai lungi, model in dungi orizontale alb-negru la un pret rezonabil. Pot gasi asa ceva in vreun magazin din Constanta sau pe un site ( cat mai de incredere).

Răspuns Câştigător
| FanAnimeXdX a răspuns:

Https://www.fabricademagie.ro/......-albe.html
acesta e un site unde poti gasi astfel de sosete/ciorapi la orice pret si orice model

2 răspunsuri:
| Bobby77 a răspuns:

Gasesti jambiere de fotbal destul de ieftine in orice magazin sportiv

| LeQueenDuMal explică (pentru Bobby77):

Multumesc, insa nu sunt in cautare de jambiere, nici ceva sportiv, ci strict estetic.