| Adr696969 a întrebat:

Doresc să achiziționez un scaun de gaming confortabil intre 500-1000 lei.
Vreau să mă țină mai mult de 3-4 ani și să nu aibă mânerele de plastic. Aveți recomandări?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Alege unul din material textil, sunt mai rezistente! cat despre cotiere (banuiesc ca la asta te referi) cele mai multe sunt din metal dar au un invelis de plastic sau altceva iar daca e din plastic atunci e din plastic dur care nu se rupe poti fi linistit in privinta asta! Bafta!