| 123098lolol a întrebat:

Doresc sa cumpar online de pe site-ul ikea. cat costa transportul?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti zice inainte sa comanzi daca mai cumperi ceva sa depaseasca suma spusa acolo transportul e gratuit sau vine deja inclus fara costuri suplimentare daca e scump mobilierul sau ce cumperi acolo.

| Faruece a răspuns:

Scrie acolo pe site cat costa dar este in jur de 20 lei oricum.Succes!

| gabicostil a răspuns:

Pai daca il trimite cu fancourierr atunci ar costa de la 20 de Ron in sus depinde cat de mare e coletul....si daca trimite ala prin posta romana atunci costa vreo 10 Ron