| cfrtobias a întrebat:

Dupa stock busters pe eMAG care se termina azi revin preturile la normal sau raman asa?

Răspuns Câştigător
| AlinAvram a răspuns:

Revin la normal.

| cfrtobias explică (pentru AlinAvram):

Mersi naspa asa...

| cfrtobias explică (pentru AlinAvram):

Ma gandeam sa iau Samsung s10e da nici sa creasca normal pret nu de as lua in curand n-ar fi o afacere

| cfrtobias explică (pentru cfrtobias):

Gata am comandat ca pret oricum nu astept 2 ani, tot acolo is si de black friday poate nu scade 15%

| cfrtobias explică (pentru AlinAvram):

Ai zis ca revin la normal da azi tot la fel e pret!

| AlinAvram a răspuns (pentru cfrtobias):

Cel mai probabil sau facut reduceri la alte produse iar cele care inca sunt la reducere si acum au fost de dinainte de stock busters, oricum toata lumea stie ca stock busters, black friday si alte "evenimente" dinacestea sunt fake, lumea crede orice si cand vede ca cica e "reducere" pe un site, automat vrea sa il cumpere.

| cfrtobias explică (pentru AlinAvram):

Am scris lor is curios ce zic oricum e fals de asa fac