| Henrypericolpublic a întrebat:

E buna firma de curierat DHL? Dar fan curier și urgent curier?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DHL e mai buna decat urgent-cargus ( ca s-au unit si acum e urgent cargus ). Fan Courier este si ea de rahat si iti spun si de ce :

DHL nu transporta fiare, motoare pentru masini sau alte lucruri grele care pot deteriora coletele. Urgent-Cargus si Fan Courier transporta toate la gramada si in timpul transportului multe colete se deterioreaza din cauza altor marfuri grele.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DHL-ul este un serviciu international de curierat foarte -foarte scump! daca iti permiti, atunci folosete-l.
Fan curier este un serviciu local de curierat, cu preturi modeste si cu reviuri bune.
De "urgent curier" nu am auzit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dhl alaturi de ups si tnt sunt cele mai mari firme de curierat din lume, probabil au ajuns asa ca sunt si bune.

pentru transport intern in cadrul tarii insa fan curier e suficient de bun

| mihai69 a răspuns:

Toate 3 sunt OK. Şi toate transportă orice fel de mărfuri, cu condiția să-ți permiți prețul şi să nu fie cumva excluse la transport.

| ibaal a răspuns:

Aia de la fan sunt niste nesimtiti! Li s-a urcat la cap succesul ↓

| alllexandra32 a răspuns:

Eu am avut probleme cu toate 3 laughing)