| anonim_4396 a întrebat:

E de incredere site-ul CoolSmile?

3 răspunsuri:
| DanielDanny a răspuns:

Asa si teleshopingu e de incredere ca iti trimit produsu, dar nu ai niciodata garantia ca produsul va functiona! Mai intai cauta ceva prin farmacii, si daca nu functioneaza poti sa incerci si pe situ ala, atata timp cat nu au pretuti incredibil de mari, daca nu functioneaza macar sa nu pierzi prea mult.

| NoahKaan a răspuns (pentru DanielDanny):

Sunt benzi de albit dintii, iar preturile sunt la fel ca pe toate celelalte site-uri. Am vazut ca majoritatea produselor au recenzii. Daca au recenzii, ma gandesc ca e de incredere. Nu?

| DanielDanny a răspuns (pentru NoahKaan):

Depinde și ce recenzii, unele pot fi plătite sa fie bune! Vezi daca cumva se vând aceleași produse pe eMag, sau poate coolsmile își vând chiar ei produsele acolo! Daca da, atunci poți să faci comanda direct de acolo!

www.coolsmile.ro? Par sa fie in regula. Daca plata e in ramburs, cu verificare colet, poți să încerci!