| Piticu123321 a întrebat:

E de incredere siteul maxima sport.eu? Am gasit ceva adidasi cica originali la ditai reducerea si as vrea sa stiu daca e totul ok, plata e oricum ramburs, dar sa stiu sigur ca nu pierd timpul de pomana

4 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

E un site rusesc, si la rusi si nu prea sunt originaluri. Dar tu crezi ce e mai ok

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Okay,e in limba ruseasca dar are moneda ungureasca. Clar nu e safe, sunt super mega ieftini si ideea e 0, 5lei=1лв asadar e ieftin insa rambursul cred ca e scumo ca naiba, e vorba de alta tara, si saca e sa trimiti inapoi platesti cat nu face.Deci iti sugerez sa nu.

| Piticu123321 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Http://ro.maximasport.eu asta e in romana, preturi in lei, oare e acelasi site?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Piticu123321):

Nu,aici adidasii costa 200 lei. Pe site ul rusesc costa 80-100лв adica cam 40-45 lei. De asta am zis ca mi se pare ciudat. https://maximasport.eu/index.php?pagesite=19&sw=Adidas&page=5