| Denysa-Myhaela a întrebat:

E deschis in Europa duminica? Daca da, pana la ce ora daca stiti. Si m-ar interesa si sambata daca nu va suparatilaughing pana la ce ora.

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In toate zilele este deschis pana la ora 14.

| Leea1234 a răspuns:

Pe vremea cand mergeam eu duminica era deschis pana la 14:00 iar in restul zilelor pana la 16:00, dar dupa cum zicea cineva mai sus...la 14:00 deja 70 % din tarabe sunt inchise!
Indiferent de ziua in care vei merge, sa te duci de dimineata... 9:00
Mare grija la buzunare si la geanta!

| StarDust a răspuns:

Teoretic pana la 4. Practic aia la 12 sunt dusi de mult laughing E deschis si sambata si duminica.

| BUBULINA a răspuns:

Eu stiu ca duminica e inchis.
Si in cursul saptamanii pana la 14 cam asa.
Chiar si mai devreme, 13 incep chinezii sa stranga.

| BUBULINA a răspuns:

Dragonul rosu are urmatorul program
L-S 5-14
Duminica inchis
uite jos in dreapta
http://www.dragonulrosu.ro/
si inseamna ca si Europa la fel.
Dar vezi ca incep aia pe la 13 sa stranga.

Alte răspunsuri
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

E deschis sambata si duminica ora nu stiubig grin

Răspuns utilizator avertizat