| zcRyseN a întrebat:

E legit site-ul melarox.ro?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Nu recomand, am cumparat de la ei, produsele nu erau conforme si in fiecare zi imi promiteau ca imi restituie banii. Abia dupa 2 luni de apelat zilnic si insistente i-am primit inapoi.

| zcRyseN explică (pentru Werrich):

Eu vreau sa iau 2 gantere reglabile si pe eMAG era acelasi produs dar mai scump cu putin, acolo in descriere eMAG spune ca au parteneriat cu melarox adica era aceeasi chestie aveam acelasi produs oricum doar ca dadeam si mai mult si asteptam si mai mult asa ca am dat comanda de pe melarox pana la urma

| Werrich a răspuns (pentru zcRyseN):

Sa ma anunti cand primesti ganterele, sa imi spui daca au respectat perioada promisa de livrare. Multumesc pentru funda!

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu