| Davidenko1 a întrebat:

E normal ca eMAG sa-mi refuze returnarea unui produs daca acesta a fost desfacut? Era vorba de niste incuietori pentru sertare si trebuia sa le desfac sa vad daca se potrivesc acum ei imi refuza returul si imi respinge review-ul negativ precum ca nu specifica dimensiunea si nu arata precum in poze

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Le faci o reclamatie, orice produs comandat de pe Emag poate fi returnat in maxim 30 zile, repet, 30 zile nu mai mult

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Reclama la OPC, se vor invata minte dupa aia.

| aADI a răspuns:

Nu, nu e normal.