| Sonia822 a întrebat:

E posibil ca un autoturism fabricat in 2007 sa aiba 60.000 km ``reali si verificabili``? Cum ma asigur ca sunt intr-adevar reali? Verific la RAR? E suficient?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred, suna a samsareala poti vedea la un mecanic + alte mistere care le ascunde

| sierra1 a răspuns:

E posibil dar puțin probabil. La noi, n-ai cum să verifici "pe bune"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Carvertical.

| Sonia822 explică (pentru anonim_4396):

Sunt multe site-uri ce emit rapoarte. Altceva voiam sa stiu happy

| iVlad27 a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord, bun site, recomand.

| 4ndr33y a răspuns:

Este posibil, are taica-meu o masina luata de noua in 2009, avea 65.000 km pana anul trecut, daca nu o luam eu la ture.

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Daca e logan da.
altfel 1% sanse sa fie asa