| BlackBriliant a întrebat:

E riscant sa iau o placa video 1060 ti de pe olx noua si sigilata?

3 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Daca e noua si sigilata de ce sa nu ai incredere? Numai daca nu e ceea ce vroiai, nu merge sau e fake. In rest e ok.

| CataCatalin994 a răspuns:

De ce sa fie riscant? Fa-i test si benchmark acolo la domiciliu la el inainte sa dai banii

| LeSuiton a răspuns:

Depinde, care i diferenta de pret intre placa video de pe olx si una de pe eMAG. Ca asa ti ai putea lua si teapa. Nu stiu de ce ar vinde una noua si sigilata si probabil daca vrei sa o cumperi de acolo inseamna ca e si mai ieftina decat una de pe eMAG.