| DNA01 a întrebat:

EBay e de încredere? Adică îți sosesc pachete? Întreb fiindcă nu am mai comandat niciodată de pe ebay.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, este.
Și chiar în cazul nefericit că nu ai primi comanda, cu siguranță vei primi banii înapoi.

| Extreme1234 a răspuns:

EBay, Aliexpress, Amazon sunt toate de incredere poate dureaza 1 luna sau mai mult sa vina dar macar stii ca ti-a venit ce ai comandat

| adelin0577 a răspuns:

Eu iti recomand si aliexpress, am foarte multe comenzi pe acest site, unele au ajuns, altele nu (c-am 30% nu au ajuns, dar mi-am recuperat banii inapoi)