| wannabe a întrebat:

Este adevarat mesajul de pe WhatsAPP precum ca Adidas ofera adidasi gratuiti?

11 răspunsuri:
| puiemontaalupigus a răspuns:

Ce ti-a venit?

| denisa1201 a răspuns:

Nu

| Denila123 a răspuns:

Nu crede e pacaleala

| DonGiani a răspuns:

Am primit și eu de la cineva un mesaj de genul dar știu ce sa zic. Atunci când am intrat pe Site antivirusul telefonului AVG pro mi l-a detectat ca fiind malware și i-a dat report automat la Site. Poți sa încerci happy Succes.

| alexwahl a răspuns:

Ofera adidasi gratuiti, doar daca platesti.

| alexwahl a răspuns:

Mie mi au spus ca mi dau Sosete.

| puiemontaalupigus a răspuns:

Tu nu stii sa cauti pe Google mai intai? Uite zice si in articolul asta ca e teapa https://graibun.wordpress.com/......-whatsapp/

| Adry05 a răspuns:

De ce ar face asta? Logic acum.

| Bondarel99 a răspuns:

Da, au chiar si o oferta: primesti o pereche si platesti doar 2winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ihim, iar de la robinet curge apa Aura. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede si tu tot ce citesti...