| Daniel123987 a întrebat:

Este bine un Iphone 6S în 2018? Puteți sa îmi spuneti ceva despre baterie? Mie îmi place mult PUBG Mobile, Puteți sa îmi spuneți cam cât as putea sa joc pe Iphone 6S?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

IPhone: cel mai bun la cameră, cel mai stabil in aplicații; dar cel mai prost la baterie dintre toate telefoanele existente în lume.
Dacă vrei baterie, atunci te orientezi la un telefon cu acumulator de 4000-5000mAh.
Exemplu: https://m.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)_zb601kl-9173.php
Sau: https://m.gsmarena.com/asus_rog_phone-9224.php

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă vrei sa îl folosesti pentru jocuri, video sau chestii din astea, un mare NU! Nu merita sa dai atâția bani pe un 6s și sa stai numai lângă priza cu el. Pe un J5 de exemplu poți face absolut ce faci pe 6s și te tine bateria și 2-3 zile. Deja telefoanele astea ieftine le prinde din urma pe cele scumpe, nu mai au ce performante sa mai bage, poate doar pentru cei cu adevărat pretențioși.

| Ana1687 a răspuns:

Nu e cea mai buna alegere, dureaza foarte putin bateria iar jocurile merg la fel de bine pe un telefon mai ieftin, e o risipa de bani