| PuLs a întrebat:

Este cineva din Bucuresti si vrea sa cumpere Playstation Portable 2001 Slim Modat(5.50 Prome 2) cu accesorii: Incarcator, Incarcator Masina, Cablu USB, Husa, Card Sony 4 GB. + 2 Jocuri
Originale (Need for Speed Pro Street, WWE Smackdown! Vs Raw 2007)?
PSP-ul se afla in stare perfecta folosit doar de cateva ori!
In caz ca doreste cineva sa lase raspuns aici cu id-ul lui sau sa-mi trimita PM pentru mai multe detalii cat si poze.

5 răspunsuri:
| WantedBoy23 a răspuns:

Nu cred