| CrAnonimu a întrebat:

Este in oferta la Metro, un televizor Finlux de 61cm 866Ron, as vrea sa stiu daca se merita sa il cumpar? Tin sa mentionez ca o sa il folosesc mai mult pe post de monitor la PC.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Finlux e o sculă de tv

| Savy a răspuns:

Nu. Mai bine iti iei un Monitor tv decat un tv pe post de monitor. Uite:
http://profitshare.emag.ro/....../click.php

Dai mai mult dar calitatea e cu mult superioara.

| CrAnonimu explică:

L-am luat deja, si sunt foarte multumit de el :X

| Iscarioteanul_Iuda_1980 a răspuns:

L-am cumparat si eu de la Metro, la oferta TVA-ul inapoi. Merita din plin fiecare leut dat pe el. In plus am si 5 ani garantie. Sincer, un Samsung nu merita banii.