| Guran-lupulescu_Patrick_1990 a întrebat:

Este o teapa site-ul 'energylab.ro'? Vreau sa comand de acolo dar nu stiu daca ma pacalesc astia

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea? ŢEAPA! Stii de ce? Nu au date de contact, nimic. Nu tu telefon, nu tu e-mail, nu tu adresa. Apoi ar trebui sa existe date de identificare: numele firmei, codul fiscal, etc. Singurul lor mod de contact este aplicatie prin care poti sa le scrii dar nu stii cui!

| GdX a răspuns:

Site-ul este inexistent.

| sierra1 a răspuns:

" site-ul 'energylab.ro'?" - pagina nu se incarcă sau nu există!

| Guran-lupulescu_Patrick_1990 explică (pentru sierra1):

Aha am vrut sa spun shop.energylab.ro