| Musat_Nicoleta_1994 a întrebat:

Este sigur sa imi comand un telefon de la eMAG de pe net? A mai comandat cineva? Stiti alte site-uri de unde as putea comanda un telefon? De pe Vodafone este sigur? Nu vreau tepe.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

EMAG, flanco, altex, domo, Vodafone, Orange, telekom, pcgarage.
Toate sunt magazine de incredere si foarte serioase poti cumpara de la ei fara nici o problema

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu mi-am luat. Sunt de incredere iar comanda vine in 2-3 zile chiar daca sunt foarte aglomerati. Comada cu incredere.
De asemenea iti recomand cel.ro, au preturi mici si sunt seriosi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am zeci de facturi de la eMag. Sunt cei mai corecti.

| AvalohAlyn a răspuns:

Emag e un site de incredere.Mi-am cumparat tableta de la ei.Merita.

| anonimguy3 a răspuns:

Esti primul pe care il vad ca intreaba asa ceva laughing

| DanielPH a răspuns:

Orice Site de genul este sigur daca:
Are multe anunturi.
Anunturile sunt postate de curand.
Le vezi la TV.
Vezi reclame/anunturi pe net.
Daca au magazine prin tara.

| Storm1X a răspuns:

EMag, Vodafone, telekom, Orange, f64 laughing toate-s de incredere

| roobben a răspuns:

Incearca si aici, acum sunt promotii http://bit.ly/1JQVH2i