| iuliiii a întrebat:

Este site-ul ertual.ro sigur? A cumparat cineva de pe el pana acum? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Crixus_5068 a răspuns:

Eu zic sa nu te aventureziwinking pare un site de amator, facut ieri in graba... (inca nu e terminat) si in plus, nu-ti arata nici numele firmei (daca exista), nici alte date de identificare...

1 răspuns:
| Crixus_5068 a răspuns:

Nu este sigur, pare facut de un incepator. Nu apare nimic de ceva gen firma sau etc...plus ca apare pe un sat de prin cluj inregistrat. De luat nu cred ca se risca cineva.