| Sasu_Seby_1988 a întrebat:

Este site-ul modivo legit?

https://modivo.ro/? gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw36DpBRAYEiwAmVVDMBAEPVAmcbYj G0dtH8FX_L94CL0MqV_rd8gQppEmTj6z0gr0QDF_vxoCJJYQAvD_BwE

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Hai sa analizam putin site-ul :
1. Are certificat SSL ( din pacate nu suporta SSLv3 )
2. Nu are greseli gramaticale pe pagina principala
3. Telefonul pentru asistenta e afisat la vedere, in bara de meniu.
4. Are radacini in alta companie populara din Polonia, cu multe recenzii pozitive.
5. Raportul de transparenta google nu a gasit probleme.
6. Nu are reclame invazive
7. Disconnect nu gaseste trackere de urmarire suspecte.
8. Site-ul e hostat de Cloudflare
9. Are protectie impotriva XSS
10. Site-ul "Modivo.ro" vazut online prima data in 2018-07-18
11. Tag-ul "Modivo" e destul de popular in Polonia, cu cateva modele folosind-ul.
12. Alte unelte ( 70 ) nu gasesc nimic suspect despre site.

Verdict : Site-ul e legit si poti cumpara de pe el cu incredere