| Vanessaaaaa a întrebat:

Este URGENT!
vreau sa dau o comanda la Stradivarius, si imi cere BI/CI, am inteles ca inseamna buletin de identitate sau card de identitate, am pus seria si nu merge... cine si-a mai dat comanda sa imi spuna va rog mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma faci sa rad! Nici un site de cumparaturi nu-ti cere buletinul sau cartea de identitate, doar detaliile bancare sau credit cardul tau.
Trimite-mi si mie linkul ala unde iti cere asa ceva, si-ti spune exact ce ai nevoie!

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie, produsele costa putin, dar trebuie sa platesti $4.39 pentru cumparaturi sub $43.89
Peste $44 - tarnsportul este gratis
http://www.asos.com/au/customer-service/delivery/?country=ro